Łóżko Amaro 140x200 DREWNIANY STELAŻ
Katalógusszám:
i678_KOM09
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Komfortowe łóżko tapicerowane AMARO 140X200 cm z pojemnikiem na pościel i podświetleniem LED w zagłówku Bezpośrednio od polskiego producenta! Jeżeli szukasz łóżka w wyjątkowym stylu i o wysokiej funkcjonalności to nasza ofert jest dla Ciebie. Oferujemy łóżka w nowoczesnym stylu , które dodadzą charakteru sypialni. Nasze łóżka wykonane są z najwyższej jakości materiałów co gwarantuje nie tylko ich trwałość ale również wygodę podczas snu. Ich minimalistyczny design oraz wykończenie z dbałością o detale z pewnością przyciągną uwagę. Nowoczesne łóżko AMARO o niepowtarzalnym kształcie, dla tych którzy cenią sobie elegancję oraz wygodę. Łóżko wyposażone jest w pojemnik na pościel, otwierany do góry , na siłownikach gazowych. We wnęce zagłówka zamontowane oświetlenie LED, które można zmieniać w zależności od nastroju. Welur nadaje stylu i szykowności. Sypialnia AMARO zapewni Ci duży komfort oraz satysfakcję z użytkowania.Wymiary: Wysokość zagłowia: 90cm Szerokość całkowita: 160cm Długość całkowita: 230 cm Wysokość ramy łóżka: 30 cm Grubość ramy łóżka: 10 cm Grubość zagłowia: 20 cm Powierzchnia spania: 140 cm x 200 cm - inne rozmiary dostępne na naszych aukcjach Cena dotyczy łóżka ze stelażem metalowym (siłowniki gazowe) oraz pojemnikiem na pościel .KOLOROWY LED -STEROWANY PILOTEM We wnęce zagłówka oświetlenie LED, którego kolor można zmieniać pilotem
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Tárolóhely | Ágy tárolóhellyel |
| Alvófelület | 140 x 200 cm |
| Matrac az árban | Nem |
| Rács az árban | Igen |
| Állítható ágyrács | Igen |
| Magasság - maximális cm-ben | 100 |
| Az ágy fejtámlájának magassága | 100 cm |
| Az ágy előlapjának magassága | 43 cm |
| Hosszúság cm-ben | 220 |
| Szélesség cm-ben | 150 |






