Łóżko Amber 140x200 DREWNIANY STELAŻ
Katalógusszám:
i678_KOM15
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Komfortowe łóżko tapicerowane stelażem AMBER 140X200 cm Bezpośrednio od polskiego producenta! Jeżeli szukasz łóżka w wyjątkowym stylu i o wysokiej funkcjonalności to nasza oferta jest dla Ciebie. Oferujemy łóżka w nowoczesnym stylu , które dodadzą charakteru sypialni. Nasze łóżka wykonane są z najwyższej jakości materiałów co gwarantuje nie tylko ich trwałość ale również wygodę podczas snu. Ich minimalistyczny design oraz wykończenie z dbałością o detale z pewnością przyciągną uwagę. Nowoczesne łóżko AMBER o niepowtarzalnym kształcie, dla tych którzy cenią sobie elegancję oraz wygodę. Welur nadaje stylu i szykowności. Sypialnia AMABER zapewni Ci duży komfort oraz satysfakcję z użytkowania. Wymiary: Wysokość zagłowia: 100cm Szerokość całkowita: 160cm Długość całkowita: 220 cm Wysokość ramy łóżka: 30 cm Grubość ramy łóżka: 10 cm Grubość zagłowia: 10 cm Wysokość nóżek: 13 cm Powierzchnia spania: 140 cm x 200 cm - inne rozmiary dostępne na naszych aukcjach
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Tárolóhely | Ágy tárolóhely nélkül |
| Alvófelület | 180 x 200 cm |
| Matrac az árban | Igen |
| Rács az árban | Igen |
| Állítható ágyrács | Igen |
| Magasság - maximális cm-ben | 100 |
| Az ágy fejtámlájának magassága | 100 cm |
| Az ágy előlapjának magassága | 30 cm |
| Hosszúság cm-ben | 215 |
| Szélesség cm-ben | 190 |




