ŁÓŻKO SYPIALNIANE DALLAS GRAFIT STELAŻ DREWNIANY BEZ MATERACY 90 X 200 KPL
Katalógusszám:
i648_15320
0%
0 értékelés
Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
- Rama łóżka - wykonana z drewna sosnowego, pomalowana lakierem wodnym.
- Akcesoria montażowe - szybki i prosty montaż.
- Materac : Brak
- Stelaż - jako jedyni oferujemy stelaż wykonany z listew sprężynujących, z drewna brzozowego, mocowany uchwytem PCV na listwie metalowej, systemem click-clack (szybki montaż).
- Nośność - 100 kg.
- Zaokrąglenie - promień R2.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Anyag | Fenyőfa |
| Szín | Grafit |
| Tárolóhely | Ágy tárolóhely nélkül |
| Alvófelület | 90 x 200 cm |
| Matrac az árban | Nem |
| Rács az árban | Igen |
| Állítható ágyrács | Nem |
| Magasság - maximális cm-ben | 64 |
| Az ágy fejtámlájának magassága | 64 cm |
| Az ágy előlapjának magassága | 42 cm |
| Hosszúság cm-ben | 206 |
| Szélesség cm-ben | 98 |
Kapcsolódó termékek









