ŁÓŻKO SYPIALNIANE HILTON POPIELATY 140 X 200 KPL
Katalógusszám:
i648_100103
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
- Konstrukcja wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej, charakteryzująca się wytrzymałością oraz łatwością w utrzymaniu czystości. Szczyt i rama - obicie tapicerowane. Materiał tapicerski - jego cechą jest delikatna struktura i powierzchnia pokryta drobnym meszkiem, odporny na ścieranie, piling oraz działanie światła. Materiał posiada właściwości ograniczonego wchłaniania płynów, co wpływa pozytywnie na utrzymanie go w czystości.
- Akcesoria montażowe - szybki i prosty montaż.
- Stelaż - zamontowany na dwóch metalowych automatach sprężynowych, składający się z 30 mocnych, brzozowych listew amortyzujących, osadzonych na konstrukcji drewnianej.
- Materac - rozmiar 140x200x9, ze zdejmowanym pokrowcem, włóknem klimatyzującym i pianką poliuretanową. Pokrowiec - pikowana tkanina hipoalergiczna, wykonana z poliestru, z zamkiem błyskawicznym.
- Po podniesieniu stelaża przestrzeń jest przedzielona przegrodą. Tylna część przegrody nie posiada płyty, w przedniej znajduje się pojemnik na pościel.
- Mechanizm sprężynowy.
- Nośność - 400 kg.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Anyag | Kárpitanyag |
| Szín | Szürke |
| Tárolóhely | Ágy tárolóhellyel |
| Alvófelület | 140 x 200 cm |
| Matrac az árban | Igen |
| Rács az árban | Igen |
| Állítható ágyrács | Nem |
| Magasság - maximális cm-ben | 85 |
| Az ágy fejtámlájának magassága | 85 cm |
| Az ágy előlapjának magassága | 30 cm |
| Hosszúság cm-ben | 215 |
| Szélesség cm-ben | 154 |






