Lucerna dřevěná, barva hnědá, sada 3 kusy
Katalógusszám:
i715_LD-0336
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Barva | Hnědá |
| Šířka (cm) | 35.0000 |
| Hloubka (cm) | 35.0000 |
| Výška (cm) | 82.0000 |
| Hmotnost - netto (kg) | 8.8000 |
| Materiál | Dřevo |
| Sezóna | Celorok |
| Velikost (malá) ŠxHxV cm | 16x16x40 cm |
| Velikost (velká) ŠxHxV | 35x35x82 cm |
| Velikost (střední) ŠxHxV cm | 25x25x58 cm |
| Hmotnost (g) | 8800.0000 |


