Lucerna - tenké kovové rámy, barva měděná, cena za sadu 3 ks
Katalógusszám:
i715_JL366 COP
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Barva | Měděná |
| Šířka (cm) | 20.0000 |
| Hloubka (cm) | 20.0000 |
| Výška (cm) | 55.0000 |
| Materiál | Kov |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Sezóna | Celorok |
| Velikost (malá) ŠxHxV cm | 13x13x33 cm |
| Velikost (velká) ŠxHxV | 20x20x55 cm |
| Velikost (střední) ŠxHxV cm | 17x17x44 cm |
| Hmotnost (g) | 6000.0000 |


