- Konyha + Étkező
- Hálószoba
- Gyerekszoba
- Gyermek moduláris rendszerek
- Gyerekszoba összeállítás
- Gyerekszekrények
- Gyerekágyak
- Gyerek komódok
- Gyermek konferenciaasztalok
- Gyerek matracok
- Gyerek éjjeliszekrények
- Gyerek kanapék
- Gyerek polcok
- Gyerekágyak
- Gyerek íróasztalok
- Gyerek polcok és könyvespolcok
- Gyerekágyak
- Gyerek babzsákok
- Gyerek játékszékek
- Gyerek székek és fotelek
- Gyermek textil
- Kiegészítők
- Nappali
- Munkaszoba
- Előszoba
- Fürdőszoba
- Árucikk kiárusítás
- Lakástextil
- Kert
- Iskolai bútorok
Marlene irodai szék, fekete
Katalógusszám:
K7778
0%
0 értékelés
Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
Kiváló minőségű, modern és légies, teljes hálós irodai szék kiemelkedik egyedi dizájnjával. A felszereltség tartalmaz egy hintamechanikát, amely 3 pozícióban blokkolható, valamint az oldalsó nyomásellenállás beállítását. A szék kiváló minőségű nejlon keresztvázra van helyezve, univerzális kerekekkel minden padlótípushoz.
| Kategória: | IRODAI SZÉKEK |
|---|---|
| Garancia: | 5 év |
| Súly: | 14 kg |
| Kollekció: | EMPIRE |
| Tervezett használat: | 8 órás ülés |
| Teherbírás: | 130 kg |
| Mechanika: | assistblock mechanika blokkolással |
| Szín: | fekete |
| Ülőfelület anyaga: | háló |
| Háttámla anyaga: | háló |
| Állítható magasságú háttámla: | nem |
| Fejtámla: | nem |
| Karfa: | fix műanyag |
| Kereszt: | nejlon 64 cm |
| Görgők mérete: | 65 mm |
| Görgők típusa: | minden padlótípushoz |
| Ülésmagasság: | 44 - 53 cm |
| Ülőfelület szélessége: | 48 cm |
| Ülőfelület mélysége: | 45 cm |
| Karos szék szélessége: | 59 cm |
| Háttámla magassága: | 68 cm |
| Szék teljes magassága: | 110 - 119 cm |
- Leírás
- hintamechanika 3 pozícióban blokkolható, a háttámla nyomásának keménysége állítható
- fix műanyag karfák P50O
- nylon fekete kereszt LOOP ø 640 mm
- univerzális gumírozott kerekek ø 65 mm
- teherbírás 130 kg
- 5 év garancia
- tanúsított cseh termék a ČSN szerint EN 1335
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Anyag | Síťka |
| Irodai szék típusa | Kancelářská |
| MUTLIBLOCK funkció | Nem |
| TILT mechanizmus | Nem |
| Magasság beállítása | Igen |
| Forgatható | Igen |
| Magasság - állítható cm-ben | 110 - 119 cm |
| Magasság - maximális cm-ben | 119 |
| Ülőmagasság - minimális cm-ben | 44 |
| Ülési magasság - állítható cm-ben | 44 - 53 cm |
| Szélesség cm-ben | 59 |
| Mélység cm-ben | 64 |
Kapcsolódó termékek

















