Masażer Do Karku ME-NM03 Z Funkcją Podgrzewania Biały/Szary
Katalógusszám:
i744_9032
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Barva | bílo-šedý |
| Druh masáže | elektrické impulsy TENS |
| Regulace výkonu | 16 úrovní |
| Termoregulace | ohřívání na 42 °C |
| Materiál zařízení | ABS + silikon |
| Hmotnost zařízení | 130 g |
| Napájení | vestavěná baterie DC 400 mAh |
| Napájení | port USB-C |
| Masážní zóny | krk, šíje |
| Režimy masáže | 10 režimů masáže |
| Výška zařízení | 16 cm |
| Šířka zařízení | 14,5 cm |
| Hloubka zařízení | 4 cm |







