Masażer Do Stóp ME-FM04 Z Funkcją Podgrzewania Czarny
Katalógusszám:
i744_9041
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Barva | Černý |
| Druh masáže | rotační hlavice shiatsu s ohřevem |
| Termoregulace | jemné vytápění |
| Materiál zařízení | ABS + prodyšná síťka |
| Napájení | drátové |
| Napájení | síťová nabíječka |
| Masážní zóny | stopy |
| Režimy masáže | mnoho režimů masáže |
| Výška zařízení | 12 cm |
| Šířka zařízení | 35 cm |
| Hloubka zařízení | 33 cm |
| Jmenovitý výkon | 30 W |






