Mata Masująca Na Fotel ME-MC10 Czarna
Katalógusszám:
i744_9042
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Barva | Černý |
| Druh masáže | vibrace + topení |
| Regulace výkonu | 3 úrovně |
| Termoregulace | jemné vytápění |
| Materiál zařízení | látka |
| Hmotnost zařízení | 130 g |
| Napájení | síťový adaptér |
| Masážní zóny | krk, záda, pas, páteř, nohy |
| Šířka zařízení | 49 cm |
| Délka zařízení | 114 cm |









