- Konyha + Étkező
- Hálószoba
- Gyerekszoba
- Nappali
- Munkaszoba
- Előszoba
- Fürdőszoba
- Árucikk kiárusítás
- Lakástextil
- Kert
- Iskolai bútorok
Matrace Top Sleep 1 80x200 cm
Katalógusszám:
F-0602011202
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Rozměr:
- 80 x 200 cm
Matrace nemá snímatelný potah. Vhodné uložení na pevný nebo lamelový rošt.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Výška | 14 cm |
| Materiál | pěna flexifoam |
| Maximální nosnost | 120 kg |
| Matrac típus | Flexifoam hab |
| Matrac méret | 80 x 200 cm |
| Matracvédő | Alapvető |
| A matrac teherbírása | 120 kg |
| Allergiások számára alkalmas | Nem |
| Matrac magassága | 14 cm |
| Levehető huzat | Nem |
| Mosható huzat | Nem |

