- Konyha + Étkező
- Hálószoba
- Gyerekszoba
- Nappali
- Munkaszoba
- Előszoba
- Fürdőszoba
- Árucikk kiárusítás
- Lakástextil
- Kert
- Iskolai bútorok
Matrace Top Sleep 3 80x200 cm
Katalógusszám:
F-0602011602
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Matrace s masažní profilaci a rozdílnou tuhostí stran je zárukou zdravého a příjemného spánku. Jádro matrace tvoří vrstvy kvalitní pěny Flexifoam s dlouhou životností, jejichž ložné plochy jsou tvarovány do masažních profilů.
Bílá strana Hard je tužší a druhá strana světle zelená strana Soft je měkčí. Matrace je dodávána v luxusním snímatelném potahu Green Tea, který je zdravou novinkou na našem trhu. Potah Green Tea je vhodný pro alergiky. Je vyroben ze dvou polovin, prošitý moderním vzorem a pratelný na 60° C. Vhodné uložení na pevný nebo lamelový rošt.
Rozměr:
- 80x200 cm
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Výška | 20 cm |
| Materiál | pěna flexifoam |
| Maximální nosnost | 130 kg |
| Matrac típus | Flexifoam hab |
| Matrac méret | 80 x 200 cm |
| Matracvédő | Zöld tea |
| A matrac teherbírása | 130 kg |
| Allergiások számára alkalmas | Igen |
| Matrac magassága | 20 cm |
| Levehető huzat | Igen |
| Mosható huzat | Igen |


