- Konyha + Étkező
- Hálószoba
- Gyerekszoba
- Gyermek moduláris rendszerek
- Gyerekszoba összeállítás
- Gyerekszekrények
- Gyerekágyak
- Gyerek komódok
- Gyermek konferenciaasztalok
- Gyerek matracok
- Gyerek éjjeliszekrények
- Gyerek kanapék
- Gyerek polcok
- Gyerekágyak
- Gyerek íróasztalok
- Gyerek polcok és könyvespolcok
- Gyerekágyak
- Gyerek babzsákok
- Gyerek játékszékek
- Gyerek székek és fotelek
- Gyermek textil
- Kiegészítők
- Nappali
- Munkaszoba
- Előszoba
- Fürdőszoba
- Árucikk kiárusítás
- Lakástextil
- Kert
- Iskolai bútorok
Medea Plus irodai szék, Fekete
Katalógusszám:
K7755
0%
0 értékelés
Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
A kiváló minőségű MEDEA irodai szék alkalmas alkalmi ülésre cégek és otthonok számára.
Az alapja a széknek a szinkron mechanika, amely bármilyen pozícióban blokkolható. A szék része egy kárpitozott ülőlap légáteresztő MESH huzattal, magas hálós háttámla integrált fejtámlával fekete műbőrben, magasságban állítható karfák puha felsőrésszel. A szék acél krómozott keresztlábazattal, krómozott dugattyúval és műanyag görgőkkel rendelkezik szőnyegfelületekhez.
| Kategória: | Irodai székek |
|---|---|
| Garancia: | 2 év |
| Súly: | 11 kg |
| Kollekció: | Klasszikus |
| Tervezett használat: | max 8 órás ülés |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Szín: | fekete |
| Ülőfelület anyaga: | szövet |
| Háttámla anyaga: | háló / műbőr |
| Fejtámla: | fix |
| Karfa: | magasságban állítható, párnázott |
| Kereszt: | krómozott 64 cm |
| Görgők mérete: | 50 mm |
| Görgők típusa: | szőnyegre |
| Ülésmagasság: | 42 - 52 cm |
| Ülőfelület szélessége: | 46 cm |
| Ülőfelület mélysége: | 47 cm |
| Szék szélessége karfákkal: | 62 cm |
| Támla magassága: | 71 cm |
| A szék teljes magassága: | 109 - 119 cm |
- Leírás
- fekete MESH kárpit
- szinkron mechanika blokkolással v 5 pozíciókban, háttámla nyomásának keménységállítása
- magas hálós háttámla kárpitozott fejtámlával
- magasságban állítható P44 karfák puha felsőrésszel
- acél krómozott csillagtalp ø 640 mm, krómozott dugattyú
- kis műanyag kerekek ø 50 mm
- teherbírás 120 kg
- 2 év garancia
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Anyag | Látka - Síťovina |
| Irodai szék típusa | Kancelářská |
| MUTLIBLOCK funkció | Nem |
| TILT mechanizmus | Nem |
| Magasság beállítása | Igen |
| Forgatható | Igen |
| Magasság - állítható cm-ben | 109 - 119 cm |
| Magasság - maximális cm-ben | 119 |
| Ülőmagasság - minimális cm-ben | 42 |
| Ülési magasság - állítható cm-ben | 42 - 52 cm |
| Szélesség cm-ben | 62 |
| Mélység cm-ben | 58 |
Kapcsolódó termékek

































