Noční stolek Cezanne R21 levý, bílá
Katalógusszám:
F-0201010788
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Noční stolek Cezanne je vyroben z kvalitního lamina v bílé barvě. Stolek poskytuje dostatek prostoru na lampičku či odložení knížky a praktické zásuvky umožní, abyste měli po ruce vše co potřebujete. Noční stolek je dodáván v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Výška | 48 cm |
| Hloubka | 35 cm |
| Materiál | Lamino |
| Šířka | 50 cm |
| Anyag | Laminált padló |
| Magasság - maximális cm-ben | 48 |
| Szélesség cm-ben | 50 |
| Mélység cm-ben | 35 |


