- Konyha + Étkező
- Hálószoba
- Gyerekszoba
- Nappali
- Munkaszoba
- Előszoba
- Fürdőszoba
- Fém bútor
- Kert
- Bestsellerek
- Bambusz szőnyegek és kerítések
- Fából készült szobrok és maszkok
- Szökőkutak
- Hintaszékek
- Etetők
- Virágcserepek
- Tárolódobozok
- Virágállványok és virágtartók
- Kosarak, kosarak, tálcák
- Lámpák, Lámpások
- Papasany
- Paravánok
- Kutyafekhelyek
- Piknikkosarak
- Párnák
- Rattan bútor
- Árnyékoló vitorlák
- Kerti kiegészítők
- Kerti hinták
- Függő hintaszékek
- Függő hinták
- Kerti székek
- Kerti pad
- Kerti nyugágyak
- Kerti garnitúrák
- Kerti asztalok
- Kerti szék
- Lakástextil
- Árucikk kiárusítás
- Iskolai bútorok
Obal betonový - dekor obilí, šedá barva, cena za sadu 3 ks
Katalógusszám:
i715_BMO3564 SET
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Přemýšlíte o výsadbě rostlin do nového obalu, který by vás nadchl svým vzhledem a byl přitom dostatečně pevný a odolný? Perfektním řešením pro vás bude právě tento betonový obal s krásným vzorem obilných klasů. Nabízí dostatek prostoru pro širokou paletu nejrůznějších květin nebo třeba sukulentů. Kombinace krásných rostlin zasazených do takto zdobené a tvarované dekorace spolu vytvoří jedinečnou kompozici. Při pohledu na tuto vámi vytvořenou krásu budete na sebe hrdí a mít skvělý pocit z dobře odvedené práce, což náležitě ocení i ostatní lidé ve vašem okolí.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Barva | Šedá |
| Šířka (cm) | 21.0000 |
| Hloubka (cm) | 21.0000 |
| Výška (cm) | 22.0000 |
| Materiál | Beton |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Velikost (malá) ŠxHxV cm | 13,5x13,5x13,5 cm |
| Velikost (velká) ŠxHxV | 21x21x21 cm |
| Velikost (střední) ŠxHxV cm | 17x17x17 cm |
| Hmotnost (g) | 5000.0000 |














