Pistolet Do Masażu ME-MG07 Z 7 Wymiennymi Końcówkami Szary
Katalógusszám:
i744_9040
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Barva | černý (uhlík) |
| Druh masáže | rozbíjení |
| Regulace výkonu | 12 úrovní |
| Materiál zařízení | ABS |
| Hmotnost zařízení | 1,1 kg |
| Napájení | 1500 mAh |
| Napájení | Kabel USB-C |
| Masážní zóny | celé tělo |
| Výška zařízení | 22 cm |
| Šířka zařízení | 33 cm |
| Hloubka zařízení | 9 cm |
| Jmenovitý výkon | 20-30 W |
| Počet koncovek v sadě | 7 |










