Pohovka Belize květ 01
Katalógusszám:
F-0507012501
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Pohovka Belize je skvělou volbou pro ty, kteří preferují eleganci a funkční zpracování a design. Pohovka je rozkládací a a samozřejmostí je i úložný prostor, který poslouží např. na lůžkoviny. Jednoduchým rozložením pomocí automatu, získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Návod na rozložení můžete shlédnout v krátkém gifu v doplňkových fotografiích. Naleznete tam také detailní rozměry pohovky. Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáku, která je složena z vlnitých pružin a kvalitní PUR pěny a také velké opěrné polštáře. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 95 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hloubka | 103 cm |
| Hloubka sedu s polštáři | 103 cm |
| Plocha po rozkladu | 147x200 cm |
| Šířka | 256 cm |
| Výška opěráku | 50 cm |
| Výška područek | 57 cm |








