Pohovka Bologna šedá
Katalógusszám:
F-0508015008
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Pohovka Bologna má elegantní design, který skvěle doplní jakýkoliv interiér, kde je pohodlí prioritou. Pohovka je nejen velmi pohodlná, ale také praktická. Pohodlí při sezení zajišťují vlnité pružiny v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Praktickou stránkou pohovky je možnost rozložení k příležitostnému přespání návštěvy a nezbytný úložný prostor, který využijete např.na lůžkoviny. Pohovku nabízíme v několika trendy odstínech, v kvalitní potahové látce Kronos a Paros. Správná barva pohovky je vyobrazena v úvodních fotografiích, fotografie rozkladu jsou ilustrační. Vyobrazené dopňky a dekorace nejsou v ceně.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 90 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 40 cm |
| Hloubka | 90 cm |
| Plocha po rozkladu | 120x190 cm |
| Šířka | 240 cm |
| Základní barva | Kronos 22 |






