Pohovka Damira smetanová
Katalógusszám:
F-0508023603
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Pohovka Damira je velmi pohodlná polštářová a rozkládací pohovka. Výplň sedáku tvoří vlnité pružiny s PUR pěnou. Pohodlí při sezení mimo jiné, poskytuje dostatek polštářů, které si můžete přizpůsobit tak, aby se Vám pohodlně sedělo a odpočívalo. Jednoduchým rozložením pomocí automatu získáte dostatečně velké lůžko pro příležitostné přespání Vaší návštěvy. Samozřejmostí je také nezbytný úložný prostor, který využijete např. na lůžkoviny. Pohovka je celočalouněná, takže ji můžete umístit také do prostoru. Výborně se hodí do obývacího pokoje, do pracovny či pokoje pro hosty. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 88 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 42 cm |
| Délka | 225 cm |
| Hloubka | 98 cm |
| Plocha po rozkladu | 147x200 cm |
| Základní barva | Raven 22 |






