Pohovka Deli Mini oranžová
Katalógusszám:
F-0508010308
0%
0 értékelés
Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
Pohovka Deli Mini je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém designu, který se hodí do každého prostoru. Své uplatnění najde v obývacím či studentském pokoji, nebo také v pokoji pro hosty. Díky svým rozměrům je vhodná i do malých pokojů. Pohovka je rozkládací a má i praktický úlořný prostor. Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozložením pomocí systému klik-klak, vznikne lůžko k občasnému přespání. Pohovku nabízíme v několika barvách. Vzorek látky, ve které bude pohovka dodaná je vyobrazený v doplňkových fotografiích. V ceně pohovky je malý dekorační polštářek. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev produktu na fotograii se může nepatrně lišit od skutečnosti.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 80 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 40 cm |
| Hloubka | 45 cm |
| Plocha po rozkladu | 105x175 cm |
| Šířka | 175 cm |
| Základní barva | Enjoy 12 |
Kapcsolódó termékek
















