Pohovka Dream III Mono růžová
Katalógusszám:
F-0508011244
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Pohovka Dream III je příjemným spojením elegance, funkčnosti a atraktivní ceny. Skvěle podtrhne moderní design obývacího pokoje, ale je také vhodná např. do studentského pokoje, pracovny, nebo hostinského pokoje. Pohovka je rozkládací. Jednoduchým rozložením získáte lůžko k občasnému přespání Vaší návštěvy. Samozřejmostí je i praktický úložný prostor, který můžete využít třeba na lůžkoviny. Pohovku nabízíme v několika barevných provedeních. Pohovka je potažena kvalitní voděodolnou látkou Mono.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 90 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 42 cm |
| Hloubka sedu | 55 cm |
| Hloubka | 85 cm |
| Plocha po rozkladu | 120x195 cm |
| Šířka | 195 cm |
| Základní barva | Mono 235 |






