Pohovka Ejmy Kronos 4
Katalógusszám:
F-0508019701
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Pohovka Ejmy v sobě spojuje eleganci, funkčnost a příznivou cenu. Je vyrobená v jednoduchém nadčasovém designu, který se hodí do každého inferiéru. Umístit ji můžete nejen do obývacího pokoje, ale také např. do pracovny, nebo hostinského pokoje. Pohovka je rozkládací. Jednoduchým rozložením získáte lůžko k občasnému přespání Vaší návštěvy. Samozřejmostí je i praktický úložný prostor, který můžete využít třeba na lůžkoviny. Pohovku nabízíme v několika barevných provedeních. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 93 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hloubka sedu | 55 cm |
| Délka | 195 cm |
| Hloubka | 85 cm |
| Plocha po rozkladu | 120x195 cm |




