Pohovka Gerry šedá
Katalógusszám:
F-0301016005
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Rozkládací pohovka je vhodná jak k sezení, tak k příležitostnému spaní. Zádová opěrka se při rozložení stává rozšířenou lehací plochou.
Můžete si vybrat, v jaké poloze budete pohovku využívat:
- 60x200 cm (výchozí poloha, sedací plocha s opěrnými polštáři)
- 80x200 cm (rozměr ložné plochy pohovky v nerozloženém stavu)
- 160x200 cm (maximální poloha po rozložení)
Po účely spaní je vhodná pro 1-2 osoby, pro účely sezení je vhodná pro 3-4 osoby.
Pohovka má jádro matrace vyrobeno z polyuretanové pěny, tzv. PUR pěny.
Pohovka nabízí po rozložení velký úložný prostor.
Pohovka je vyrobena v látce a je doplněna opěrnými polštáři.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 97 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Délka | 247 cm |
| Hloubka | 97 cm |
| Maximální nosnost | 110 kg |
| Plocha po rozkladu | 160x200 cm |
| Základní barva | Matrix 17 |






