Pohovka Gina tmavě šedá
Katalógusszám:
F-0508020903
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Gina je nadčasová pohovka s nádechem velmi oblíbeného retro designu. Výborně doplní jakýkoliv interiér, kde je pohodlí prioritou. Pohodlí při sezení zajišťují pružiny typu bonell v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Praktickou stránkou pohovky je možnost rozložení. Jednoduše, pomocí automatu, ji rozložíte na dostatčně velké lůžko k příležitostnému přespání návštěvy. Pohovka má také nezbytný úložný prostor, který využijete např.na lůžkoviny. Pohovka je potažena kvalitní látkou a nabízíme ji v několika trendy odstínech. Vlivem nastavení monitorů, nebo displejů telefonů, se zobrazení barev na fotograii může od skutečnosti lišit. Vyobrazené dopňky a dekorace nejsou v ceně.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 74-90 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 42 cm |
| Hloubka | 90 cm |
| Plocha po rozkladu | 146x200 cm |
| Šířka | 200 cm |
| Základní barva | Lux 06 |





