Pohovka Janka KN Frido 4A/Inari 23
Katalógusszám:
F-0507011801
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Pohovka Janka je vyrobena v anglickém stylu a je vhodná do každého interiéru. Díky rozkládací konstrukci ji snadno přeměníte na lůžko o rozměrech 147x197 cm, které můžete kdykoliv nabídnout hostům, kteří u vás zůstanou přes noc. Samozřejmostí je také praktický úložný prostor na přikrývky. Pohovka je dodávána v potahové látce jako na fotografii.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 94 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hloubka | 103 cm |
| Hloubka sedu s polštáři | 103 cm |
| Plocha po rozkladu | 147x197 cm |
| Šířka | 230 cm |
| Výška područek | 55 cm |








