Pohovka Jasmín Sawana 13/05 šedý střed
Katalógusszám:
F-0508010108
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Rozkládací pohovka s kvalitním jádrem tvořeným vinutými pružinami a PUR pěnou je příjemným spojením elegantního designu, funkčnosti a atraktivní ceny. Disponuje praktickým úložným prostorem na přikrývky o velikosti 170x73 cm. Díky rozkládací konstrukci ji snadno přeměníte na lůžko o rozměrech 195x120 cm, které můžete kdykoliv nabídnout hostům, kteří u vás zůstanou přes noc.
Rozměry:
- výška: 90 cm
- výška sedu: 40 cm
- šířka: 195 cm
- celková hloubka: 90 cm
- hloubka sedu: 55 cm
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 90 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 40 cm |
| Hloubka sedu | 55 cm |
| Hloubka | 90 cm |
| Materiál | látka,PUR pěna,pružina |
| Plocha po rozkladu | 195x120 cm |
| Šířka | 195 cm |
| Základní barva | Sawana 13/05 |

