Pohovka Kira světle hnědá
Katalógusszám:
F-0508020611
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Pohovka Kira má elegantní design, který skvěle doplní jakýkoliv interiér, kde je pohodlí prioritou. Pohovka Kira je nejen velmi pohodlná, ale také praktická. Pohodlí při sezení zajišťují pružiny typu bonell v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Praktickou stránkou pohovky je možnost rozložení k příležitostnému přespání návštěvy a nezbytný úložný prostor, který využijete např.na lůžkoviny. Pohovku nabízíme v několika trendy odstínech. Správná barva pohovky je zobrazena na úvodní fotografii.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 93 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 47 cm |
| Hloubka | 90 cm |
| Plocha po rozkladu | 118x190 cm |
| Šířka | 228 cm |
| Základní barva | Aragon 20/Zeta 293 |






