Pohovka Kréta béžová/hnědá
Katalógusszám:
F-0503010101
0%
0 értékelés
Termékleírás
Vélemények
Pohovka Kréta v jednoduchém nadčasovém designu, se bude skvěle vyjímat v každém interiéru. Je potažena elegantní kombinací látek tón v tónu. Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i praktický úložný prostor na lůžkoviny. Jednoduchým rozložením získáte dostatečně velké lůžko k občasnému přespání Vaší návštěvy. V ceně pohovky jsou 3 velké odnímatelné polštáře.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 75 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Hloubka sedu | 67 cm |
| Délka | 218 cm |
| Hloubka | 82 cm |
| Plocha po rozkladu | 129x185 cm |
| Šířka sedáku | 185 cm |
| Výška područek | 56 cm |



