Pohovka Lana Anthology světle šedá
Katalógusszám:
F-0508018810
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Pohovka Lana je příjemným spojením elegance, funkčnosti a atraktivní ceny. Skvěle podtrhne moderní design obývacího pokoje, ale je také vhodná např. do studentského pokoje, pracovny, nebo hostinského pokoje. Pohovka je rozkládací. Jednoduchým rozložením získáte lůžko k občasnému přespání Vaší návštěvy. Samozřejmostí je i praktický úložný prostor, který můžete využít třeba na lůžkoviny. Pohovku nabízíme v několika barevných provedeních. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 87 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 42 cm |
| Hloubka sedu | 55 cm |
| Hloubka | 90 cm |
| Plocha po rozkladu | 115x190 cm |
| Šířka | 230 cm |
| Základní barva | Anthology 15 |






