Pohovka Majka šedá
Katalógusszám:
F-0502010502
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Pohovka Majka je vyrobená v jednoduchém stylu, který se hodí do každého interiéru a skvěle ho doplní. Díky svým rozměrům nezabere moc místa a je vhodná i do malých pokojů. Výplň sedáku tvoří pružiny bonell s kvalitní PUR pěnou. Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i nepostradatelný úložný prostor. Jednoduchým rozložením pomocí systému klik-klak vznikne lůžko k občasnému přespání. Pohovka je potažena kvalitní potahovou látkou. Vybrat si můžete z několika trendy odstínů. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 90 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 40 cm |
| Hloubka sedu | 58 cm |
| Plocha po rozkladu | 120x190 cm |
| Šířka | 198 cm |
| Výška opěráku | 55 cm |
| Základní barva | Aston 17 |


