Pohovka Majka zvýšená šedá bok 5 cm
Katalógusszám:
F-0125010504
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Pohovka Majka je vyrobená v jednoduchém stylu, který se hodí do každého interiéru a skvěle ho doplní. Velkou předností u této pohovky je zvýšená výška sedu 47 cm. Díky svým rozměrům nezabere moc místa a je vhodná i do malých pokojů. Výplň sedáku tvoří pružiny bonell s kvalitní PUR pěnou. Boční díly u této pohovky mají šířku 5 cm. Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i nepostradatelný úložný prostor. Jednoduchým rozložením pomocí systému klik-klak vznikne lůžko k občasnému přespání. Pohovka je potažena kvalitní potahovou látkou. Vybrat si můžete z několika trendy odstínů.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 95 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 47 cm |
| Délka | 213 cm |
| Hloubka | 90 cm |
| Plocha po rozkladu | 118x190 cm |
| Základní barva | Aston 17 |


