Pohovka Malaga šedá
Katalógusszám:
F-0502010405
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Pohovka Malaga je vyrobená v jednoduchém stylu, který se hodí do každého interiéru a skvěle ho doplní. Díky svým rozměrům nezabere moc místa a je vhodná i do malých pokojů. Výplň sedáku tvoří pružiny bonell s kvalitní PUR pěnou. Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i nepostradatelný úložný prostor. Jednoduchým rozložením pomocí systému klik-klak vznikne lůžko k občasnému přespání. Pohovka je potažena kvalitní potahovou látkou. Vybrat si můžete z několika trendy odstínů. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 83 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 42 cm |
| Hloubka sedu | 47 cm |
| Hloubka | 80 cm |
| Plocha po rozkladu | 105x182 cm |
| Šířka | 195 cm |
| Výška opěráku | 50 cm |
| Základní barva | Loreta 1113/1110 |



