Pohovka Maxwell modrá
Katalógusszám:
F-0508017004
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Pohovka Maxwell je jednoduchým a zároveň elegantním kouskem, který výborně zapadne do každého interiéru. Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i nepostradatelný úložný prostor. Jednoduchým rozložením pomocí automatu vznikne dostatečně prostorné lůžko občasnému přespání Vaší návštěvy. Výpň sedáku tvoří kombinace pružin bonell s kvalitní PUR pěnou. Pohovka je celočalouněná, takže ji můžete umístit i do prostoru. Výborně se hodí do obývacího pokoje, do pracovny či pokoje pro hosty. Pohovku nabízíme v několika trendy barvách. Vyobrazené dopňky a dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev produktu na fotograii se může nepatrně lišit od skutečnosti.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 94 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 42 cm |
| Délka | 216 cm |
| Hloubka | 91 cm |
| Hloubka sedu s polštáři | 91 cm |
| Plocha po rozkladu | 138x190 cm |
| Základní barva | Kronos 9 |






