Pohovka Nadia - černá
Katalógusszám:
F-0507013301
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Pohovka Nadia vyniká svým elegantním vzhledem a praktičností. Je rozkládací a má také úložný prostor. Jednoduchým rozkladem vznikne lůžko k příležitostnému přespání. Výplň sedáků tvoří pružiny bonell s kvalitní PUR pěnou. Tato kombinace zajistí velmi pohodlné sezení. Každý jistě ocení také velmi kvalitní potahový materiál vzhledu kůže. V ceně pohovky jsou 2 výškově nastavitelné opěrky hlavy, které podtrhnou komfort sezení.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 103 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hloubka sedu | 61 cm |
| Délka | 196 cm |
| Hloubka | 93 cm |
| Plocha po rozkladu | 190x140 cm |
| Výška opěráku | 52 cm |








