Pohovka Omar hnědá/béžová
Katalógusszám:
F-0515010203
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Pohovka Omar je vyrobená v jednoduchém a zároveň moderním designu, který se hodí do každého interiéru a skvěle ho doplní. Díky svým rozměrům nezabere moc místa a je vhodná i do malých pokojů. Výplň sedáku tvoří kombinace vlnitých pružin s kvalitní PUR pěnou. Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i nepostradatelný úložný prostor. Jednoduchým rozložením pomocí systému klik-klak vznikne lůžko k občasnému přespání. Vybrat si můžete z několika trendy odstínů. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 92 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 44 cm |
| Délka | 202 cm |
| Hloubka | 92 cm |
| Plocha po rozkladu | 125x202 cm |
| Základní barva | Mil.14418/14416 |



