Pohovka Rallye, Mars 03
Katalógusszám:
F-0508010917
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Pohovka Rallye je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém designu. Hodí se do moderního i klasického interiéru a je vhodná i do malých pokojů. Pohovka je rozkládací a má i praktický úlořný prostor. Výplň sedáku tvoří kombinace pružin s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozložením pomocí systému klik-klak, vznikne lůžko k občasnému přespání Vaší návštěvy. Pohovku nabízíme v několika trendy barvách a v ceně je malý dekorační polštářek. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 96 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 41 cm |
| Hloubka sedu | 54 cm |
| Hloubka | 78 cm |
| Plocha po rozkladu | 120x195 cm |
| Šířka | 195 cm |
| Základní barva | Mars 03 |








