Pohovka Šarlota - šedá
Katalógusszám:
F-0507013202
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Pohovka Šarlota je velmi elegantním kouskem sedacího nábytku a výborně zapadne do každého interiéru. Je rozkládací a samozřejmostí je i nepostradatelný úložný prostor. Jednoduchým rozložením vznikne dostatečně prostorné lůžko k občasnému přespání Vaší návštěvy. Pohovka je celočalouněná, takže ji můžete umístit také do prostoru. Výborně se hodí do obývacího pokoje, do pracovny či pokoje pro hosty. Svým jednoduchým a velmi elegantním vzhledem zaujme každou návštěvu. Velmi pohodlné a praktické polštáře poslouží k vynikajícímu odpočinku a k lenošení. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev na fotografii se může nepatrně lišit od skutečnosti.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 91 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 44 cm |
| Hloubka sedu | 79 cm |
| Délka | 192 cm |
| Hloubka | 100 cm |
| Hloubka sedu s polštáři | 100 cm |
| Plocha po rozkladu | 192x140 cm |
| Výška opěráku | 48 cm |








