Pohovka Saša pik hnědá
Katalógusszám:
F-0502012405
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Pohovka Saša pik je vyrobená v jednoduchém a zároveň nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru a skvěle ho doplní. Ozdobným prvkem této pohovky je prošití. Díky svým rozměrům nezabere moc místa a je vhodná i do malých pokojů. Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell s kvalitní PUR pěnou. Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i nepostradatelný úložný prostor. Jednoduchým rozložením pomocí systému klik-klak vznikne lůžko k občasnému přespání. Vybrat si můžete z několika trendy odstínů. Správná barva potahové látky je na úvodní fotografii, fotografie rozkladu jsou ilustrační.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 89 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 43 cm |
| Hloubka sedu | 56 cm |
| Hloubka | 95 cm |
| Plocha po rozkladu | 120x195 cm |
| Šířka | 195 cm |
| Výška opěráku | 56 cm |
| Základní barva | Inari 25 |






