Pohovka Steam sv.šedá
Katalógusszám:
F-0507012701
0%
0 értékelés
Termékleírás
Vélemények
Pohovka Steam je krásným designovým RETRO kouskem, který výborně zapadne do moderního i klasického interiéru. Retro design podtrhují zešikmené dřevěné nohy a látkové knoflíky na opěrce. Pohovka není rozkládací a nemá úložný prostor, ale to jí rozhodně neubírá kráse na pohodlí. Můžete ji umístit do obývacího pokoje,do pracovny či pokoje pro hosty. Pohovku nabízíme v několika oblíbených barvách, takže si určitě vyberete tu nejvhodnější pro Váš interiér.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Nem |
| Výška | 82 cm |
| Rozkládací | Nem |
| Výška sedu | 44 cm |
| Hloubka sedu | 60 cm |
| Hloubka | 89 cm |
| Šířka | 176 cm |
| Šířka sedáku | 140 cm |
| Výška opěráku | 45 cm |






