Pohovka Sun Enjoy 2/4
Katalógusszám:
F-0508012323
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Pohovka Sun je příjemným spojením elegance, funkčnosti a atraktivní ceny. Skvěle doplní design Vašeho obývacího pokoje, ale je také vhodná např. do studentského pokoje, pracovny, nebo hostinského pokoje. Pohovka je rozkládací. Jednoduchým rozložením pomocí systému klik klak, získáte lůžko k občasnému přespání Vaší návštěvy. Samozřejmostí je i praktický úložný prostor, který můžete využít třeba na lůžkoviny. Pohovku nabízíme v několika trendy barevných provedeních. V ceně pohovky jsou 2 dekorační polštářky. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev na fotograii se může od skutečnosti lišit.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 88 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 44 cm |
| Délka | 194 cm |
| Hloubka | 90 cm |
| Plocha po rozkladu | 117x194 cm |
| Základní barva | Enjoy 2/4 |





