Pohovka Světlana Malmo 79 - tmavě modrá
Katalógusszám:
F-0507013106
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Pohovka Světlana je velmi pohodlná polštářová a rozkládací pohovka. Výplň sedáku tvoří vlnité pružiny s PUR pěnou. Pohodlí při sezení mimo jiné, poskytují polštářé, které si můžete přizpůsobit tak, aby se Vám pohodlně sedělo a odpočívalo. Jednoduchým rozložením získáte dostatečně velké lůžko pro příležitostné přespání Vaší návštěvy. Pohovka je celočalouněná, takže ji můžete umístit také do prostoru. Výborně se hodí do obývacího pokoje, do pracovny či pokoje pro hosty. Vlivem nastavení monitorů, nebo displejů telefonů, se zobrazení barev na fotograii může od skutečnosti lišit.
Správná barva látky je zobrazena na první fotografii. Ostatní fotografie jsou pouze ilustrační.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Výška | 94 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 45 cm |
| Délka | 230 cm |
| Hloubka | 103 cm |
| Hloubka sedu s polštáři | 103 cm |
| Plocha po rozkladu | 197x147 cm |
| Výška opěráku | 50 cm |
| Výška područek | 55 cm |
| Základní barva | Malmo 79 |




