Pohovka Vivian Gold III Aragon šedá
Katalógusszám:
F-0508017316
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Rozkládací pohovka Vivian je díky svým rozměrům vhodná i do menších pokojů. Je vhodná do obývacího, dětského, studentského, nebo hostinského pokoje. Jednoduchým rozložením pomocí automatu, získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Výplň sedáku tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou. Pohovka je potažena kvalitní látkou a nabízíme ji v několika trendy odstínech. Pohovka disponuje i nepostradatelným úložným prostorem, který využijete např. na deku a polštář. V ceně pohovky je 1 dekorační polštář. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 85 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 37 cm |
| Hloubka | 98 cm |
| Plocha po rozkladu | 132x196 cm |
| Šířka | 153 cm |
| Základní barva | Aragon 90 |





