Pohovka Vivian Silver III béžová
Katalógusszám:
F-0508019101
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Rozkládací pohovka Vivian je díky svým rozměrům vhodná i do menších pokojů. Své uplatnění najde nejen v obývacím pokoji, ale také v dětském, studentském, nebo hostinském pokoji. Jednoduchým rozložením pomocí automatu, získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Výplň sedáku tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou. Pohovka je potažena kvalitní voděodolnou látkou a nabízíme ji v několika trendy odstínech. Pohovka disponuje i nepostradatelným úložným prostorem, který využijete např. na deku a polštář. V ceně pohovky je 1 dekorační polštář. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 85 cm |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 37 cm |
| Hloubka | 98 cm |
| Plocha po rozkladu | 132x196 cm |
| Šířka | 168 cm |
| Základní barva | Mono 232 |




