Pohovka Wiberg Aston 17/Trinity 13
Katalógusszám:
F-0507012604
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Rozkládací pohovka Wiberg, je díky svým rozměrům vhodná i do menších pokojů. Hodí se nejen do obývacího pokoje, ale i hostinského nebo studentského pokoje. Jednoduchým rozložením získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Pohovka má i menší úložný prostor. Výplň pohovky tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou, což v kombinaci s vysokou opěrkou zad a polohovacími opěrkami hlavy, poskytuje velmi pohodlné sezení. Pohovka je potažena látkou a nabízíme ji v několika oblíbených odstínech. Pohovka bude dodána v potahové látce, která je vyobrazena na úvodní fotografii s modrými polštářky. V ceně pohovky jsou 2 dekorační polštářky ve stejném odstínu jako pohovka. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Rozkládací | Igen |
| Výška sedu | 47 cm |
| Hloubka sedu | 59 cm |
| Hloubka | 91 cm |
| Plocha po rozkladu | 123x192 cm |
| Šířka | 144 cm |
| Šířka sedáku | 128 cm |
| Výška opěráku | 70 cm |






