Pohovka Zuzana, oranžová
Katalógusszám:
F-0502010702
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Praktická rozkládací pohovka, jejíž hlavní předností je velká postel, úložný prostor a bytelná konstrukce. Sedací část má pružinové jádro v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Sedáky a opěrky jsou potaženy kvalitní potahovou látkou Capri, která působí svým vzhledem jako manchester. Pohovka je vhodná do studentských a dětských pokojů k občasnému přespání dvou osob o hmotnosti max. 2x70 kg.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Výška sedu | 45 cm |
| Hloubka sedu | 60 cm |
| Základní barva | Capri 8 oranž/Antara 2021 |
| Bontás | Igen |
| Tárolóhely | Igen |
| Alvóhely | 120 x 195 cm |
| Magasság - maximális cm-ben | 85 |
| Szélesség cm-ben | 135 |
| Mélység cm-ben | 95 |


