Police ROKY 4, Bílá/Dub artisan
Katalógusszám:
F-0216010104
0%
0 értékelés
Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
Nevyhovuje Vám nábytek, který obsahuje jen pevně dané kusy? Nechcete se nechat omezovat v kreativitě? Líbí se Vám moderní styl? Pak je sektorový nábytek Roky určený právě pro Vás. Kolekce sektrového nábytku Roky je skvělým spojením designu, funkčnosti a modernosti. Prohlédněte si nabídku všech prvků z tého kolekce a sestavte si obývací či dětský pokoj podle vlasního návrhu. Nábytek je dodáván v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Police 100 cm Roky 4 je vyrobena z lamina v krásném dekoru bílá a dub Artisan. Lamino tloušťky 18 mm je odolné a je zakončeno lištou ABS. Jistě oceníte i snadnou údržbu.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Výška | 15 cm |
| Délka | 100 cm |
| Hloubka | 15 cm |
| Materiál | Lamino |
| Anyag | Laminált padló |
| Magasság - maximális cm-ben | 15 |
| Szélesség cm-ben | 100 |
| Mélység cm-ben | 15 |
Kapcsolódó termékek

















