Police SAMBA R7, San marino
Katalógusszám:
F-0201010330
0%
0 értékelés
Termékleírás
Vélemények
Police Samba je vyrobena z kvalitního lamina, které je odolné vůči poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám. Je vhodným doplňkem k bytové stěně Samba, kterou také najdete v naší nabídce. Je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně zboží.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Výška | 30 cm |
| Hloubka | 22 cm |
| Materiál | Lamino |
| Šířka | 110 cm |
| Anyag | Laminált padló |
| Magasság - maximális cm-ben | 30 |
| Szélesség cm-ben | 110 |
| Mélység cm-ben | 22 |


