Postel ASTI 160x200 cm, Matt Velvet 06
Katalógusszám:
K4091
0%
0 értékelés
Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
Potah na fotografii je pouze ilustrativní. Potah je vyobrazen na samostatném obrázku s popisem MATT VELVET 06.
Čalouněná postel ASTI je vyrobena z kvalitních materiálů a při výrobě je kladen vysoký důraz na každý detail. Postel má vysoké čalouněné čelo, které je příjemné při sezení. Postel je celočalouněná a ozdobně prošívána. Postel ASTI je dodávána bez roštu, matrace, úložného prostoru a LED osvětlení. Vše si můžete navolit při objednávce v souvisejícím zboží. V nabídce je široký výběr potahových látek.
Doporučujeme dokoupit
- lamelový rošt Standard 160x200 cm nebo lamelový rošt Metal 160x200 cm
- plynové písty, které umožní vyklopení spací plochy a snadný přístup k úložnému prostoru
- úložný box 160
- Led osvětlení Asti
- kvalitní taštičkovou matraci
- vrchní matraci topper
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Anyag | Kárpit anyag + Fa |
| Tárolóhely | Ágy tárolóhely nélkül |
| Matrac az árban | Nem |
| Állítható ágyrács | Nem |
| Rács az árban | Nem |
| Az ágy fejtámlájának magassága | 105 cm |
| Az ágy előlapjának magassága | 36 cm |
| Magasság - maximális cm-ben | 105 |
| Szélesség cm-ben | 190 |
| Hosszúság cm-ben | 224 |
| Alvófelület | 160 x 200 cm |
| Szín | Bézs |
Kapcsolódó termékek












