Postel Betty 160x200 Tribeca beige/GC2
Katalógusszám:
F-0301012206
0%
0 értékelés
Termékleírás
Vélemények
Postel Betty je klasické celočalouněné dvoulůžko s komfortní výškou ložné plochy 52 cm. Postel je vybavena polohovacím roštem, na kterém je pevně začalouněná elastická matrace z PUR pěny. Speciálně strukturovanýpovrch jádra matrace zajišťuje dobré přizpůsobení se tělu a optimální proudění vzduchu což je velmi důležité pro dosažení správného spánkového klimatu.. Rošt je možno polohovat pod hlavou (5 poloh) i pod nohama (1 poloha). Samozřejmostí je i velký úložný prostor na lůžkoviny, který je přístupný od nohou. Plocha pro spaní je 160x200 cm, výška matrace je cca 14 cm, doporučená nosnost 105 kg. Postel nabízíme také o rozměru 180x200 cm. Polštáře NEJSOU v ceně postele.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Úložný prostor | Igen |
| Výška | 90/52 cm |
| Délka | 206 cm |
| Maximální nosnost | 105 kg |
| Polohovací | Igen |
| Šířka | 164 cm |
| Anyag | Kárpitanyag |
| Szín | Barna |
| Tárolóhely | Ágy tárolóhellyel |
| Matrac az árban | Igen |
| Rács az árban | Igen |
| Állítható ágyrács | Igen |
| Alvófelület | 160 x 200 cm |
| Magasság - maximális cm-ben | 90 |
| Szélesség cm-ben | 164 |
| Hosszúság cm-ben | 206 |






