Postel - boxspring ASTER 90x200 cm, Monolith 63 i lemy postele
Katalógusszám:
K4087
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Na obrázku je vyobrazená postel v kombinací látek Monolith 63 s šedou látkou Monolith 84. Tato položka je vyrobena celá ve starorůžovém provedení Monolit 63 bez šedého lemu ve spod a na čele postele.
Moderní postel - boxspring ASTER Vás zaujme na první pohled svým tvarem, vysokým čelem a svým designem.
Postel se skládá z několika různých vrstev, kdy každá plní určitou funkci. Nejdůležitější částí postele je spodní rám, který tvoří dřevěný dělený box - úložný prostor postele. Na tomto dřevěném boxu je uložena kvalitní bonelová matrace. Na matraci je umístěna svrchní matrace neboli topper. Boxspring ASTER se vyrábí v rozměru 90x200 cm.
Doplňkové informace:
- úložný prostor
- Pružinová matrace výšky 20 cm
- Oboustranný topper výšky 4 cm
- Potah topperu lze prát
- Výška sedu 60 cm
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Anyag | Kárpit anyag + Fa |
| Tárolóhely | Ágy tárolóhellyel |
| Matrac az árban | Igen |
| Állítható ágyrács | Nem |
| Rács az árban | Igen |
| Az ágy fejtámlájának magassága | 118 cm |
| Az ágy előlapjának magassága | 60 cm |
| Magasság - maximális cm-ben | 118 |
| Szélesség cm-ben | 90 |
| Hosszúság cm-ben | 205 |
| Alvófelület | 90 x 200 cm |
| Szín | Ódon rózsaszín |





